Apple звинувачують у змові з Amazon з метою підвищення цін на iPhone та iPad

10:54, 13.11.2022

Компанії Apple і Amazon звинувачуються в антимонопольному позові у змові з метою підвищення цін на iPhone та iPad шляхом видалення майже всіх інших реселерів нових продуктів Apple із сайту Amazon.

Запропонований колективний позов у ??федеральному суді Сіетла заперечував угоду, яка набула чинності в січні 2019 року, відповідно до якої Apple надавала Amazon знижки до 10% на свої продукти в обмін на те, що Amazon дозволяє лише 7 з 600 реселерів залишатися на своїй платформі.

Це перетворило Amazon на домінуючого реселера нових iPhone і iPad на своєму веб-сайті, згідно з положеннями позову, після того, як раніше він продавав обмежену кількість продуктів Apple, а також підробки.

У позові йдеться, що ціни зросли більш ніж на 10%, при цьому знижки у розмірі 20% і більше, що колись були звичайним явищем, більше не пропонуються покупцям.

«Зведення бар'єрів для входу, щоб не допустити конкурентів, і підвищення цін після їх усунення — це саме та поведінка, для запобігання якій Конгрес ухвалив антимонопольне законодавство», — йдеться у скарзі.

Apple та Amazon не відразу відповіли на запити про коментарі. Сукупний дохід від продуктів Apple та Amazon у третьому кварталі цього року перевищив 125 мільярдів доларів.

Позов стосується жителів США, які купили нові iPhone та iPad на Amazon із січня 2019 року. Він потребує відшкодування збитків у потрійному розмірі.

Источник: SmartPhone.ua


Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Предыдущие новости


купить телефон в Одессе, Украина