Lenovo представляє найпотужніші у світі 16-дюймові ігрові ноутбуки з підтримкою ШІ та екосистему ігрових продуктів

20:53, 10.01.2023

Компанія Lenovo на CES® 2023 представила новітню лінійку готових до кібербою ПК, моніторів і аксесуарів Lenovo Legion, яка встановлює новий стандарт у комп’ютерних іграх на 2023 рік та дає геймерам перевагу для очолення турнірних таблиць. Новинки від Lenovo дозволяють використовувати всю потужність ігор для ПК, відкриваючи свободу перемагати конкурентів завдяки продуктивності, керованій штучним інтелектом. Абсолютною новинкою у 2023 році є чіп Lenovo LA AI, перший у світі спеціалізований чіп ШІ встановлений в ігрових ноутбуках1 Lenovo Legion Pro 7 і 7i (16”, 8) та Lenovo Legion Pro 5 і 5i (16”, 8). Lenovo AI Engine+, що працює на базі чіпа Lenovo LA AI, використовує програмний алгоритм машинного навчання для оптимального налаштування системи. Чіп використовує програмне машинне навчання, що збирає дані через Lenovo Vantage, аби допомогти відстежувати FPS в грі та динамічно його налаштовувати для досягнення найвищої дієвості. Пропонуючи на 15% вищий показник TDP, цей чіп і програмне забезпечення для машинного навчання дозволяє ноутбукам серії Legion Pro забезпечувати кращу ефективність у порівнянні з попередніми поколіннями. Ноутбуки Lenovo Legion Pro 7i та Lenovo Legion Pro 5 і 5i також оснащено функцією Tobii Horizon, що забезпечує безредукторне відстеження положення голови для  додаткового рівня занурення в улюблені ігри, так само як Tobii Aware.

Нове покоління настільних ПК Lenovo Legion Tower стоїть на вершині екстремальної потужності та ефективності. Нещодавно представлені настільні ПК Lenovo Legion Tower 7i (34L, 8) та Lenovo Legion Tower 5i (26L, 8) оснащені процесорами Intel® Core™ 13-го покоління та графічними процесорами NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series, а новий Lenovo Legion Tower 5 (26L, 8) — процесором AMD® Ryzen™ 9 та графічними процесорами AMD® Radeon™ RX 7000 серії або NVIDIA® GeForce RTX™ 40-вої серії. В оновлене портфоліо увійшли монітори Lenovo Legion. Зокрема 27-дюймові дисплеї Lenovo Legion Y27f-30 FHD і 27-дюймові дисплеї Lenovo Legion Y27qf-30 QHD, які розроблені для задоволення вимог як геймерів, так і творців контенту.

Кожен ПК Lenovo Legion вже з коробки доступний з Windows 11, а також із 3-місячною підпискою на Xbox Game Pass Ultimate, тож геймери можуть одразу включитися в гру. Аудіо в новій лінійці Legion оснащено технологією Nahimic від SteelSeries, яка забезпечує додаткову перевагу завдяки захоплюючому 3D-аудіо. Це дозволяє гравцям чіткіше чути товаришів по команді, а також покращує просторову орієнтацію для досягнення лідируючих позицій в турнірних таблицях. Гравці, які ведуть прямі трансляції, оцінять легко регульоване балансування й управління еквалайзером, що дозволяє зосередитися на перемозі. Програмний застосунок Lenovo Vantage пропонує додатковий комплексний набір інструментів, включаючи інформаційні панелі продуктивності в режимі реального часу та елементи керування розгоном. До цього набору також входить інтелектуальне керування вентилятором із новим користувацьким режимом, що дозволяє гравцям отримати перевагу над конкурентами. Крім того, у комплекті з кожним пристроєм Lenovo Legion є Legion Arena — ПЗ, що об’єднує ігри користувача з кількох платформ в одній бібліотеці, щоб швидко обирати гру. Legion Ultimate Support також доступна для тих, хто хоче отримати цілодобовий доступ до розширеної технічної підтримки, яку надають експерти зі знанням специфіки ігор, щоб допомогти геймерам отримати максимальну віддачу від своїх пристроїв Lenovo Legion. Технічна підтримка доступна дистанційно та з виїздом експерта.

Смартстиль і “розумне залізо” з підтримкою штучного інтелекту: Lenovo Legion Pro 7i та Lenovo Legion Pro 7

16-дюймові лептопи Lenovo Legion Pro 7i та Lenovo Legion Pro 7 — найпотужніші у світі ігрові ноутбуки з підтримкою штучного інтелекту — дають змогу геймерам, які шукають унікальні переваги, обрати свій шлях до величі. Пристрої оснащені на вибір новітніми процесорами Intel Core™ 13-го покоління або процесорами AMD Ryzen™ серії 7000, а також найновішими графічними процесорами для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX™ 40-вої серії.

Висококласне “залізо” може працювати інтенсивніше і довше завдяки технології Lenovo Legion ColdFront 5.0 з гібридною системою охолодження та надширокою паровою камерою, яка охоплює як центральний, так і графічний процесор для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX™ 4090 і RTX 4080, або спеціальною паровою камерою ЦП з гібридними тепловими трубками для графічних процесорів NVIDIA GeForce RTX™ 4070. І графічний, і центральний процесори охолоджуються за допомогою рідкої металевої рідини. Це забезпечує відсутність дроселювання, а тепло відводиться через масивні вентиляційні отвори на задній і бічних панелях корпусу, що в сумі становить 235 Вт TDP. Чіп Lenovo LA AI, на якому працює Lenovo AI Engine+, підвищує продуктивність, максимізуючи кількість кадрів в секунду для неймовірного ігрового досвіду.

Майстерна робота інженерів дозволяє блискавично чітко відображати кожен кадр епічної серії перемог на ігровому дисплеї Lenovo PureSight зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю WQXGA (2560x1600 пікселів) та підтримкою змін частоти оновлення кадру до 240 Гц. Користувач може приводити в дію цю потужність кінчиками пальців за допомогою клавіатури Lenovo Legion TrueStrike із RGB-підсвічуванням Lenovo Legion Spectrum, що налаштовується на кожну клавішу.

Батарея Super Rapid Charge потужністю до 99,99 Вт/год — найбільша батарея, яка забезпечує швидку зарядку та гру, завдяки чому можна продовжувати ігровий сеанс навіть в дорозі. Батарея розміщена між суцільно металевими верхньою та нижньою кришками, які, як і пристрій, доступні в сірому (Onyx Grey) кольорі.

Готовий до роботи, готовий до гри: Lenovo Legion Pro 5i та Lenovo Legion Pro 5

Коли для ігор та роботи потрібен лише один ПК, варто звернути увагу на 16-дюймові Lenovo Legion Pro 5i та Lenovo Legion Pro 5. Його кіберспортивний стиль натякає на потужну ігрову міць, яка лежить в основі пристрою. Доступні  з процесором Intel® Core™ 13-го покоління або AMD Ryzen™ серії 7000 і графічним процесором NVIDIA GeForce RTX™ 4070 для ноутбуків, що дозволяє переможцям грати на найвищому рівні. Внутрішні компоненти зберігають систему охолодженою завдяки Lenovo Legion ColdFront 5.0. Ця технологія використовує масивні вихлопні та впускні системи, подвійний вентилятор з турбонаддувом, фазоперемінний термокомпаунд і передові гібридні теплові трубки для виведення повітря через вихлопні отвори, підтримуючи ігрові сесії в тиші та з оптимальною температурою. Чіп Lenovo LA AI відстежує навантаження процесора, щоб динамічно регулювати керування теплом і видавати ще більше продуктивності з внутрішніх компонентів. Налаштування чіпа Lenovo LA1 можна налагодити за допомогою Lenovo Vantage, забезпечуючи повний контроль над вентиляторами, елементами керування розгоном та іншими функціями, необхідними для повного використання переваг загальної потужності TGP 200 Вт для перемоги над конкурентами на арені та поза нею.

Графічна продуктивність з-під капота Lenovo Legion Pro 5i та Lenovo Legion Pro 5 втілена в життя на 16-дюймовому ігровому дисплеї Lenovo PureSight зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю WQXGA та змінною частотою оновлення до 240 Гц.  В той час, як 4-зона клавіатура Lenovo Spectrum RGB TrueStrike ще більше занурює користувача в процес гри. Для більш елегантного вигляду клавіатура TrueStrike також доступна з білим підсвічуванням. Lenovo Legion Pro 5 оснащений акумулятором Super Rapid Charge Pro ємністю 80 Вт/год для забезпечення робочого процесу за столом або в дорозі. Всі оновлені компоненти розміщені між металевою верхньою кришкою і нижньою полімерною кришкою. Пристрій доступний в сірому (Onyx Gray) та блакитному (Abyss Blue) кольорах.

Надзвичайна потужність Lenovo Legion Tower 7i

Немає дверей, які могли б стримати його — цей звір тут, і він створений для екстремальної потужності та продуктивності. Для тих, хто хоче обладнати свої домашні ігрові станції, Lenovo Legion Tower 7i нового покоління 34L домінує на геймерському горизонті з найновішими процесорами Intel® Core™ 13 покоління, що робить пристрій надпотужним. Оживити віртуальні світи можна за допомогою графічних процесорів NVIDIA GeForce RTX™ 40-вої серії, які забезпечують найвищу частоту кадрів і наднизьку затримку та трасування променів, дозволяючи геймерам та творцям контенту випробувати революційно нові способи гри, стримінгу та творчості. Оперативна пам'ять DDR5 5600 МГц об'ємом до 64 ГБ випереджає конкурентів, тому ігрова продуктивність вища навіть при інтенсивній багатозадачності.
Інженери компанії Lenovo зробили потужність цих процесорів максимальною завдяки більшому радіатору VRM,  шести потужним, але тихим, вентиляторам ARGB, передній панелі з 3D-малюнком, що підсилює повітряний потік, і додатковій системі рідинного охолодження, яка забезпечує показову потужність TDP 260 Вт. Ця приголомшлива графічна продуктивність доповнена абсолютно новими, світловими ефектами Lenovo Legion 12-ARGB з можливістю повного налаштування на дисплеї через бічну панель із загартованого скла. Крім того, пристрій обладнано вбудованою пам'яттю до 6 ТБ (3x 2 ТБ SSD), що може зберігати понад тисячу AAA-ігор, та блоком живлення потужністю 1200 Вт.

Корпус Lenovo Legion Tower 7i доступний у сірому (Storm Grey)7 кольорі На його передній панелі є 2 порти USB-A 3.2, 2 порти USB-A 2.0 і 2 аудіо розніми для легкого доступу. На задній панелі розташовано 4 порти USB-A 3.2, 2 порти USB-A 2.0, 1 порт USB-C® (20 Гбіт/с) і 1 порт USB-A 3.2 (10 Гбіт/с), а також рознім RJ45 і стерео аудіорозніми.

Створений для гри майбутнього: Lenovo Legion Tower 5i та Lenovo Legion Tower 5
Настільні ПК Lenovo Legion Tower 5i та Lenovo Legion Tower 5 з діагоналлю 26 дюймів створені для того, щоб перенести майбутнє ігор на домашню станцію. Блискавичну продуктивність забезпечують процесори Intel® Core™ 13-го покоління для настільних ПК Lenovo Legion Tower 5i в поєднанні з графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX™ 40-вої серії. Lenovo Legion Tower 5 доступний також з процесором AMD Ryzen™ серії 7000 в парі з графікою NVIDIA GeForce RTX™ 40-вої серії або AMD Radeon RX™ 7000. Пристрій отримав 32 ГБ оперативної пам'яті DDR5 з частотою 5600 МГц і до двох твердотілих накопичувачів місткістю до 1 ТБ, які працюють завдяки модульному блоку живлення потужністю 850 Вт з коефіцієнтом використання енергії 90%.

Незалежно від навантаження, нові ноутбуки Lenovo Legion Tower 5i та Lenovo Legion Tower 5 з легкістю впораються з багатьма задачами, від AAA-ігор до кіберспорту, залишаючись при цьому охолодженими та тихими. Завдяки п'яти безшумним вентиляторам з підсвічуванням ARGB, які швидше виштовхують більше гарячого повітря через передні панелі корпусу, а також опціональній скляній бічній панелі, що  дозволяє поніжитися у переможному RGB-світлі. Lenovo Legion Tower 5i та Lenovo Legion Tower 5 доступні у сірому (Storm Grey) кольорі з двома зручними портами USB-A 3.2 (5 Гбіт/с) та одним комбінованим аудіо рознімом на передній панелі.

Наступне покоління візуальних засобів поєднує роботу і гру

Геймерам, які шукають покращену роздільну здатність, частоту оновлення та час відгуку для кіберспорту, варто звернути увагу на 27-дюймові монітори Lenovo Legion Y27qf-30 і Lenovo Legion Y27f-30. Обидві моделі оснащені технологією Eyesafe® Certified 2.0 Natural Low Blue Light, яка допомагає зменшити навантаження на очі та зберегти їх здоров'я.

Екран монітора Lenovo Legion Y27qf-30 з роздільною здатністю QHD (2560x1440 пікселів) має час реагування 0,5 мс і частоту оновлення 240 Гц з можливістю розгону до 250 Гц. Підтримка AMD FreeSync™ Premium та адаптивної синхронізації гарантує ігровий досвід без розривів картинки. IPS-панель Lenovo Legion Y27qf-30 отримала 125% охоплення за стандартом sRGB, 95% колірного охоплення DCI-P3, 1.07b кольорів, 10-бітну глибину кольору, точність передачі Delta E ?2 та яскравість HDR 400. Сертифікація VESA, забезпечує передачу картинки максимально точно і дає відмінну яскравість та контрастність. Два динаміки потужністю 3 Вт доповнюють атмосферу досліджуваних ігрових світів. Ергономічний дизайн дисплея передбачає наявність підставки для телефону.

27-дюймовий FHD-монітор Lenovo Legion Y27f-30 з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів забезпечує плавну роботу в іграх за доступною ціною. Новинка має частоту оновлення 240 Гц з можливістю розгону до 280 Гц, підтримку AMD FreeSync™ Premium і Adaptive Sync. IPS-панель зі 113% охопленням колірного простору sRGB, 90,7% колірного охоплення за стандартом DCI-P3, точністю передачі кольору Delta E <=2 і яскравістю HDR 400, сертифікацією VESA, що забезпечує яскраве відтворення кольорів і контрастність, які оживляють ігри.

 

Legion Pro 7i (16”, 8)

Legion Pro 7 (16”, 8)

Розміри та вага

 

 

363,4 x 262,15 x 21,95 -25,9 мм

 

Від 2,8 кг

 

 

363,4 x 262,15 x 21,95 -25,9 мм

 

Від 2,8 кг

 

 

Дисплей 

16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (240 Гц VRR / 3 мс час відгуку з OverDrive / 100% RGB

/ 500 ніт / Сертифікований до VESA DisplayHDR 400 с / Підтримка Dolby Vision / NVIDIA G-SYNC / Сертифікат TUV Rheinland / Сертифікат X-Rite Pantone)

 

16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (240 Гц VRR / 3 мс час відгуку з OverDrive / 100% RGB

/ 500 ніт / Сетифікований до VESA DisplayHDR 400

/ Підтримка Dolby Vision / NVIDIA G-SYNC / AMD FreeSync™ Premium / Сертифікація TUV Rheinland / Сертифікація X-Rite Pantone)

Процесор

Intel Core i9-13900HX 13-го покоління

 

Intel Core i7-13700HX 13-го покоління

 

AMD Ryzen 9 7945HX

 

AMD Ryzen 7 7845HX

Графіка

NVIDIA® GeForce RTX 4090

Графічний процесор для ноутбука 16 ГБ GDDR6 (175 Вт)

 

NVIDIA GeForce RTX 4080

Графічний процесор для ноутбука 12 ГБ GDDR6 (175 Вт)

 

NVIDIA GeForce RTX 4070

Графічний процесор для ноутбука 8 ГБ GDDR6 (140 Вт)

Підтримується MUX

 

NVIDIA GeForce RTX 4090

Графічний процесор для ноутбука 16 ГБ GDDR6 (175 Вт)

 

NVIDIA GeForce RTX 4080

Графічний процесор для ноутбука 12 ГБ GDDR6 (175 Вт)

 

NVIDIA GeForce RTX 4070

Графічний процесор для ноутбука 8 ГБ GDDR6 (140 Вт)

Підтримується MUX

Чіп ШІ

LA2-Q

LA2-Q

Оперативна пам’ять

До 32 ГБ (2 x 16 ГБ)

Додаткова пам'ять DDR5 6000 МГц

 

 

До 32 ГБ (2 x 16 ГБ)

Додаткова пам'ять DDR5 6000 МГц

 

Вбудована пам’ять

До 2 ТБ (1 ТБ x 1 ТБ) PCIe SSD (4 покоління)

До 2 ТБ (1 ТБ x 1 ТБ) PCIe SSD (4 покоління)

Операційна система

Windows 11 Pro

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Windows 11 Home

Батарея

До 99.99 Вт/год

Надшвидка зарядка (30хв зарядка 0~80% ємності, 60хв зарядка 0~100% ємності)

До 99.99 Вт/год

Надшвидка зарядка (30хв зарядка 0~80% ємності, 60хв зарядка 0~100% ємності)

 

Адаптер живлення

Тонкий галієвий (GaN) адаптер потужністю 330 Вт

Тонкий адаптер 300 Вт

140 Вт (потужність типу C)

Тонкий галієвий (GaN) адаптер потужністю 330 Вт

Тонкий адаптер 300 Вт

140 Вт (потужність типу C)

Клавіатура

1,5 мм / RGB на кожній клавіші / Натиск 0,2 мм / 100% захист від ореолів / Набір перемикань WASD (4 ковпачки клавіш) / Підтримка програмного забезпечення Legion Spectrum RGB

1,5 мм / RGB на кожній клавіші / Натиск 0,2 мм / 100% захист від ореолів / Набір перемикань WASD (4 ковпачки клавіш) / Підтримка програмного забезпечення Legion Spectrum RGB

Камера

Вбудована веб-камера (1080p / 720p) з E-Shutter і підтримкою Tobii Horizon

Вбудована веб-камера (1080p / 720p) з E-Shutter і підтримкою Tobii Horizon

Порти

Ліва сторона

1 x Type C (USB 3.2 Gen 2 + DisplayPort 1.4)

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

 

Права сторона

1 комбінований аудіорознім

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

1 x кнопка E-Shutter

 

Задня

1 x вхід постійного струму

1 x Type C (USB 3.2 Gen2 +DisplayPort1.4+

Потужність 140 Вт)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A (Always-On USB 5V2A)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A

1 x HDMI 2.1

1 x RJ45

Ліва сторона

1 x Type C (USB 3.2 Gen 2 + DisplayPort 1.4)

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

 

Права сторона

1 комбінований аудіорознім

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

1 x кнопка E-Shutter

 

Задня

1 x вхід постійного струму

1 x Type C (USB 3.2 Gen2 +DisplayPort1.4+

Потужність 140 Вт)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A (Always-On USB 5V2A)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A

1 x HDMI 2.1

1 x RJ45

 

Аудіо

2 х 2 Вт Harman Super Linear Speaker System і Smart Amp з Nahimic Audio

2 х 2 Вт Harman Super Linear Speaker System і Smart Amp з Nahimic Audio

Мікрофон

Подвійний масив мікрофонів

Подвійний масив мікрофонів

Підключення

Intel Killer™ Wi-Fi 6E (802.11 ax)

2 x 2 Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax)

Починаючи з Bluetooth 5.1

2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 ax)

Починаючи з Bluetooth 5.1

Кольори

Сірий (Onyx Grey)

 

Сірий (Onyx Grey)

 

 

 

 

Legion Pro 5i (16”, 8)

Legion Pro 5 (16”, 8)

Розміри та вага

363,4 х 260,4 х 21,9-26,75 мм

 

Від 2,5 кг

363,4 х 260,4 х 21,9-26,75 мм

Від 2,5 кг

 

Дисплей

16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (240 Гц VRR / 3 мс час відгуку з OverDrive / 100% RGB / 500 ніт / Сертифіковано до VESA DisplayHDR 400 / Підтримка Dolby Vision / NVIDIA G-SYNC і NVIDIA Advanced Optimus / Сертифіковано TUV Rheinland / Сертифіковано X-Rite Pantone)

 

16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (165 Гц / 3 мс, час відгуку з OverDrive / 100% sRGB / 300 ніт / підтримка Dolby Vision / NVIDIA G-SYNC і NVIDIA Advanced Optimus / Сертифіковано TUV Rheinland / Сертифіковано X -Rite Pantone)

16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (240 Гц VRR / 3 мс час відгуку з OverDrive / 100% RGB / 500 ніт / Сертифіковано до VESA DisplayHDR 400 / Підтримка Dolby Vision NVIDIA G-SYNC і NVIDIA Advanced Optimus / Сертифіковано TUV Rheinland / Сертифіковано X-Rite Pantone)

 

16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (165 Гц / 3 мс, час відгуку з OverDrive / 100% sRGB / 300 ніт / підтримка Dolby Vision / NVIDIA G-SYNC і NVIDIA Advanced Optimus / AMD Freesync Premium / Сертифіковано TUV Rheinland / Сертифіковано X-Rite Pantone)

Процесор

Intel Core i9-13900HX 13-го покоління

 

Intel Core i7-13700HX 13-го покоління

 

Intel Core i7-13500HX 13-го покоління

AMD Ryzen 9 7845HX

 

AMD Ryzen 7 7745HX

 

AMD Ryzen 5 7645HX

Графіка

Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 4070 для ноутбуків 8 ГБ GDDR6 (140 Вт)

 

Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 4060 для ноутбуків 8 ГБ GDDR6 (140 Вт)

 

Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 4050 для ноутбуків 6 ГБ GDDR6 (140 Вт)

 

Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 3050 для ноутбуків 6 ГБ GDDR6 (95 Вт)

 

Підтримка MUX

Графічний процесор NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 для ноутбуків 8 ГБ GDDR6 (140 Вт)

 

Графічний процесор NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 для ноутбуків 8 ГБ GDDR6 (140 Вт)

 

Графічний процесор NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 для ноутбуків 6 ГБ GDDR6 (140 Вт)

 

Графічний процесор NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 для ноутбуків 6 ГБ GDDR6 (95 Вт)

 

Підтримка MUX

Чіп ШІ

LA1

LA1

Оперативна пам’ять

До 32 ГБ (2 x 16 ГБ) пам’яті DDR5 5600 МГц

До 32 ГБ (2 x 16 ГБ) пам’яті DDR5 5600 МГц

Вбудована пам’ять

До 2 ТБ (1 ТБ x 1 ТБ) PCIe SSD (4 покоління)

До 2 ТБ (1 ТБ x 1 ТБ) PCIe SSD (4 покоління)

Операційна система

Windows 11 Pro

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Windows 11 Home

Батарея

80 Вт/год

Надшвидке заряджання (30 хв заряджання 0~80% ємності, 60хв заряджання 0~100% ємності6

 

80 Вт/год

Надшвидке заряджання (30 хв заряджання 0~80% ємності, 60хв  заряджання 0~100% ємності6

 

Адаптер живлення

Тонкий адаптер 300 Вт

Тонкий адаптер 230 Вт

140 Вт (потужність типу C)

Тонкий адаптер 300 Вт

Тонкий адаптер 230 Вт

140 Вт (потужність типу C)

Клавіатура

1,5 мм / 4 зони RGB (опційно) / 100% Anti-Ghosting / WASD перемикається набір (4 клавіші) / Підтримка програмного забезпечення Legion Spectrum RGB

1,5 мм / 4 зони RGB (опційно) / 100% Anti-Ghosting / WASD перемикається набір (4 клавіші) / Підтримка програмного забезпечення Legion Spectrum RGB

Камера

Вбудована веб-камера (1080p / 720p) з E-Shutter і підтримкою Tobii Horizon

Вбудована веб-камера (1080p / 720p) з E-Shutter і підтримкою Tobii Horizon

Порти

Ліва сторона

1 x Type C (USB 3.2 Gen 2 + DisplayPort 1.4)

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

 

Права сторона

1 комбінований аудіороз'єм

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

1 x кнопка E-Shutter

 

Задня

1 x вхід постійного струму

1 x Type C (USB 3.2 Gen 2 + DisplayPort1.4 + Power Delivery 140 Вт)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A (Always-On USB 5V2A)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A

1 x HDMI 2.1

1 x RJ45

Ліва сторона

1 x Type C (USB 3.2 Gen 2 + DisplayPort 1.4)

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

 

Права сторона

1 комбінований аудіороз'єм

1 x Type A (USB 3.2 Gen 1)

1 x кнопка E-Shutter

 

Задня

1 x вхід постійного струму

1 x Type C (USB 3.2 Gen 2 + DisplayPort1.4 + Power Delivery 140 Вт)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A (Always-On USB 5V2A)

1 x USB 3.2 Gen 1 типу A

1 x HDMI 2.1

1 x RJ45

Аудіо

2 x 2 Вт з Nahimic Audio

2 x 2 Вт з Nahimic Audio

Мікрофон

Подвійний масив мікрофонів

Подвійний масив мікрофонів

Підключення

2 x 2 Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax)

Починаючи з Bluetooth 5.1

2 x 2 Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax)

Починаючи з Bluetooth 5.1

Кольори

Сірий (Onyx Grey), синій (Abyss Blue)7

 

Сірий (Onyx Grey), синій (Abyss Blue)7

 

 

 

 

Legion Tower 7i (34L, 8)

Розмір та вага

211 x 451,6 x 477,4 мм

 

Від 17 кг

Звук

34L

Процесор

Intel Core i9-13900K 13-го покоління

 

Intel Core i9-13900KF 13-го покоління

 

Intel Core i7-13700K 13-го покоління

 

Intel Core i7-13900KF 13-го покоління

 

Графіка

До NVIDIA GeForce RTX 4090

Операційна пам’ять

5600 МГц DDR5: 8 ГБ (1 x 8 ГБ)

 

16 ГБ (1 x 16 ГБ / 2 x 8 ГБ)

 

32 ГБ (2 x 16 ГБ / 4 x 8 ГБ)

 

64 ГБ (4 x 16 ГБ)

 

Вбудована пам’ять

Жорсткий диск 3,5" SATA 7200 об/хв: 1 ТБ / 2 ТБ / 4 ТБ (2 x 2 ТБ) 13

PCIe® NVMe™ TLC M.2 2280 SSD (4 покоління): 512 ГБ / 1 ТБ / 2 ТБ / 4 ТБ (2 x 2 ТБ) / 6 ТБ (3 x 2 ТБ)

Материнська плата

Intel Z790, ATX-MB

Операційна система

Windows 11 Pro

Non-OS

Електроживлення

1200 Вт, 90% (лише RTX 4090 / RTX 4080 16 ГБ)

 

850 Вт, 90% ES

500 Вт, 88% ES

Порти

Фронтальна частина

2 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с)

2 x USB 2.0

1 x Audio Jack (комбінований)

 

Задня

1 x USB-A 3.2 Gen 2x2 (20 Гбіт/с)

1 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с)

4 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с)

2 x USB 2.0

6 х аудіо

1 x 2.5ГБ Lan

Підключення

2x2 Intel WiFi 6E (802.11 ax)

Bluetooth 5.2

Кольори

Сірий (Storm Grey)7

 

 

 

 

Legion Tower 5i (26L, 8)

Legion Tower 5 (26L, 8)

Розміри та вага

205 x 396,9 x 425,9 мм

Від 16 кг

205 x 396,9 x 425,9 мм

Від 16 кг

Звук

26L

26L

Процесор

Intel Core i9-13900F до 13-го покоління

До AMD Ryzen 9 7900

Графіка

До NVIDIA GeForce RTX 4070

 

До AMD Radeon RX7500

 

До NVIDIA GeForce RTX 4070

 

До AMD Radeon RX7800X

 

Оперативна пам’ять

5600 МГц DDR5: 8 ГБ (1 x 8 ГБ)

16 ГБ (1 x 16 ГБ / 2 x 8 ГБ)

32 ГБ (2 x 16 ГБ)

5600 МГц DDR5: 8 ГБ (1 x 8 ГБ)

16 ГБ (1 x 16 ГБ / 2 x 8 ГБ)

32 ГБ (2 x 16 ГБ)

Вбудована пам’ять

Жорсткий диск 3,5" SATA 7200 об/хв: 1 ТБ / 2 ТБ

 

PCIe NVMe TLC M.2 2280 SSD (4 покоління): 256 ГБ / 512 ГБ / 1 ТБ / 2 ТБ

3.5" SATA HDD 7200 RPM:

1 TB / 2 TB13 

 

PCIe NVMe TLC M.2 2280 SSD (4 покоління): 256 ГБ / 512 ГБ / 1 ТБ / 2 ТБ

Материнська плата

Intel B660, MATX

AMD B650, MATX

 

Операційна система

Windows 11 Pro

Non-OS

Windows 11 Pro

Non-OS

Електроживлення

850 Вт, 90% ES (лише в конфігурації NVIDIA GeForce RTX 4070)

500 Вт, 88% ES

350 Вт, 85% ES

850 Вт, 90% ES (лише в конфігурації NVIDIA GeForce RTX 4070)

500 Вт, 88% ES

350 Вт, 85% ES

Порти

Спереду

2 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с)

1 x Audio Jack (комбінований)

 

Ззаду

1 x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с)

2 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с)

4 x USB 2.0

3 x аудіо

1 x 2.5G Lan

1 x LED-перемикач

Спереду

2 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с)

1 x Audio Jack (комбінований)

 

Ззаду

1 x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с)

2 x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Гбіт/с)

4 x USB 2.0

3 x аудіо

1 x 2.5G Lan

1 x LED-перемикач

Підключення

2x2 Intel WiFi 6E (802.11 ax)

2x2 Intel WiFi 6 (802.11 ax)

 

Bluetooth 5.2

2x2 Intel WiFi 6E (802.11 ax)

2x2 Intel WiFi 6 (802.11 ax)

 

Bluetooth 5.2

 

Кольори

Сірий (Storm Grey)

Сірий (Storm Grey)

 

Источник: SmartPhone.ua


Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Предыдущие новости


купить телефон в Одессе, Украина