Райффайзен Банк Україна: Як захистити платіжну картку від кібершахраїв?

14:04, 25.03.2022

Райффайзен Банк Україна застосовує найсучасніші методи протидії шахрайству, просимо і вас також бути пильними. Адже кібершахраї не припиняють своїх спроб навіть зараз.

Три прості кроки допоможуть вам значно підвищити рівень безпеки вашої платіжної картки:

 1. Підключення послуги 3D Secure – при оплаті послуг або товарів онлайн, платіж додатково буде підтверджуватися в додатку або кодом із SMS.
 2. Підключення SMS інформування про операції на картці – ця послуга дозволить вам оперативно реагувати на спроби проведення несанкціонованого платежу.
 3. Встановлення лімітів на здійснення операцій із платіжною карткою.

Дані опції клієнти Райфу можуть самостійно налаштувати в Raiffeisen Online, без додаткового відвідування відділень.

Для підключення послуги 3D Secure - зайдіть в Raiffeisen Online та натисніть на вашу картку (або зайдіть в пункт меню «Рахунки» та оберіть вашу картку) – оберіть меню «Дії», потім «Налаштування 3D Secure».

Для підключення SMS інформування про операції за вашою карткою – зайдіть в Raiffeisen Online та натисніть на вашу картку (або зайдіть в пункт меню «Рахунки» та оберіть вашу картку) – оберіть меню «Дії», потім «SMS інформування».

Для встановлення лімітів за карткою (зняття готівки, покупки та сумарний) зайдіть в Raiffeisen Online та натисніть на вашу картку (або зайдіть в пункт меню «Рахунки» та оберіть вашу картку) – оберіть меню «Дії», потім «Налаштувати ліміти». Рекомендуємо встановлювати ті суми, які ви дійсно плануєте витратити. Після встановлення ліміту на добу можна самостійно змінити його в будь-який час у Raiffeisen Online.

Не забувайте – банк ніколи не запитує такі дані вашої платіжної картки, як ПІН-код, повний номер картки, термін її дії або CVV код. Не повідомляйте нікому реквізити платіжної картки.

При проведенні онлайн покупок використовуйте лише захищені та перевірені сайти що починаються з https:// або відмічені зображенням закритого замочка біля Інтернет-адреси сайту, а у мобільний банкінг заходьте саме зі сторінки банку або самостійно вводьте адресу в пошуку.

Источник: SmartPhone.ua


Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Предыдущие новости

 • Запущено проєкт #UklonВолонтерЗапущено проєкт #UklonВолонтер14:01 25.03.2022

  Ми підтримуємо клієнтів, державу й військових. А особливо, український бізнес та наших партнерів, які так само роблять усе можливе для перемоги України в цій війні. Тому дуже тішимося, що онлайн-сервіс виклику авто Uklon продовжує працювати!

 • Google приостановила показ рекламы рядом с контентом об украинских событияхGoogle приостановила показ рекламы рядом с контентом об украинских событиях13:58 25.03.2022

  Компания Google заявила о прекращении показов рекламы сайтов, приложений и YouTube-каналов, если такая реклама располагается рядом с контентом, эксплуатирующим или отрицающим разворачивающиеся на Украине события.

 • Starlinks забезпечать безперервну роботу ПриватБанкуStarlinks забезпечать безперервну роботу ПриватБанку13:56 25.03.2022

  Надійні та стабільні банківські сервіси завжди були головним пріоритетом ПриватБанку. В умовах війни ми нарощуємо можливості банку задля підтримки безпечної роботи фінансової системи України та безперешкодного надання фінансових послуг для українців, які сьогодні зіштовхнулись з багатьма іншими викликами.


купить телефон в Одессе, Украина