Сенсорний інформаційний кіоск

22:48, 22.10.2017

Окрім звичних банкоматів у торгових центрах, офісах та у магазинах, усе частіше зустрічаються платіжно-довідкові термінали, які ще називають інфокіосками. Інфокіоск це поєднання сенсорної панелі з комп’ютером що має спеціальне програмне забезпечення. Сенсорний кіоск це різновид терміналу АТМ що являє собою багатофункціональний комплекс із панеллю, що миттєво реагує на дотик користувача.

Призначення інфокіоску

Сенсорний інформаційний кіоск підключається до різноманітних існуючих платіжних систем. Його відмінність від звичного банкомату полягає у відсутності зняття коштів з рахунку. Натомість апарат надає можливість виконати майже будь-який платіж за допомогою банківської карти або готівки.

Серед можливостей апарату можна виділити такі типові операції:

  • оплата комунальних послуг;
  • поповнення мобільного чи міського телефону;
  • внесення коштів за Інтернет та кабельне телебачення;
  • кредитні виплати;
  • переказ грошей на картковий рахунок.

Окрім внесення коштів є можливість дізнатися про баланс на банківському, телефонному чи іншому рахунку. Є можливість уточнити валютні курси та отримати багато іншої довідкової інформації. Саме через це апарат називається інформаційним кіоском.

Моделі сенсорних панелей

Комплектація пристрою залежить від призначення. Окрім дотикової панелі та комп’ютеру можлива установка приймача купюр та пристрою для друку чеків. При виготовлені чи під час монтажу встановлюються специфічні конфігурації програмного забезпечення для синхронізації з потрібними платіжними сервісами. Так, апарати для банківського обслуговування та поповнення мобільного рахунку будуть дещо відрізнятися функціоналом.

Візуально відрізняються дотикові панелі апаратів. У асортименті сенсорних кіосків є такі модифікації:

  • настільні;
  • настінні;
  • підлогові.

Вибір робиться виходячи з оптимального місця розташування. Перед монтажем слід забезпечити комплекс підключенням до інтернету та електромережі. Кожна модель зроблена з якісних комплектуючих та розрахована на різноманітні експлуатаційні умови.

Кому потрібен інформаційний кіоск

Якщо розглянути, для яких підприємств стане у нагоді інфокіоск, то серед них на першому місці будуть банки і торгівельні пункти. Зазвичай кожен банк має власний термінал для своїх клієнтів. Також інфокіоск дуже полегшує роботу салонів мобільного зв’язку, бо клієнти мають можливість поповнити рахунок без спілкування з консультантом. Відносно великі торгівельні центри часто ставлять такі агрегати на виході щоб збільшити доходи та якомога більше задовольнити потреби покупців.

Отримати консультацію та придбати інформаційний кіоск можна за посиланням: https://touch.ua/uk/.


Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Предыдущие новостимобильные телефоны в Киеве со склада