Huawei представила незвичайний розумний годинник Childrens Watch 5X Pro: два екрани та дві камери

21:52, 09.12.2022

Разом з недорогим телефоном Enjoy 50z і розумним годинником 2-в-1 Watch Buds компанія Huawei сьогодні представила дитячий розумний годинник Children's Watch 5X Pro. Їхня особливість полягає в знімному двосторонньому екрані.

З одного боку годинника встановлено дисплей AMOLED з діагоналлю 1,6 дюйма (він забезпечений датчиком освітленості для автоматичного регулювання яскравості), а з іншого - монохромний дисплей з діагоналлю 1,52 дюйма. Модуль розумного годинника можна дістати з ремінця, перевернути і вставити назад. За задумом творців, монохромний екран буде встановлюватися під час навчання у школі або коли дитина робить домашнє завдання, автоматично включається тихий режим роботи. Ну а коли у дитини вільний час, можна користуватися екраном AMOLED і повною функціональністю пристрою.

Відповідно, камер у годиннику теж дві, щоб батьки могли поговорити з дитиною з відеозв'язку в будь-який час. Також батьки за допомогою годинника можуть вести цілодобовий моніторинг місцезнаходження дитини через мобільний додаток. Нарешті, повідомляється, що годинник наділений чіпом NFC, за допомогою якого можна оплачувати проїзд.

Вартість Childrens Watch 5X Pro - 290 доларів. Разом з цією моделлю представлена простіша версія — Childrens Watch 5X. Тут екран лише один, але й ціна нижча: 230 доларів.

Источник: SmartPhone.ua


Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Предыдущие новости


купить телефон в Одессе, Украина