iPhone продовжує запитувати старий пароль Apple ID

19:48, 30.11.2022

Після налаштування нового iPhone XP, крім вимоги поточного Apple ID, мене також попросили ввести пароль старого Apple ID. Я пропустив цю частину і нарешті налаштував телефон. Тоді я помітив, що багато пісень у музичній бібліотеці не завантажуються. Там було сказано, що пісня була придбана за старим Apple ID. Тепер з тієї ж причини багато моїх програм не завантажуються. Я не знаю пароль і не можу його скинути. Як позбутися старого (попереднього або невідомого) пароля Apple ID?

Причиною цієї неприємної помилки може бути те, що ви придбали айфон хр бу, а попередній власник все ще використовує свій Apple ID для входу на пристрій. Або ви дозволяли іншим використовувати ваш iPhone, вони використовували свій Apple ID для входу в Apple App Store, щоб завантажити програму, але забули знову вийти. На щастя, існує багато способів вирішення цієї проблеми. Давайте перевіримо необхідні кроки.

1: вийдіть із App Store на iPhone

2: попросіть попереднього власника видалити дані про пристрій

3: відновіть налаштування свого iPhone за допомогою режиму відновлення

4: Позбудьтеся чужого Apple ID за допомогою спеціальних програм

Вийдіть із App Store на iPhone

Якщо ваш iPhone постійно запитує пароль невідомого ідентифікатора Apple ID, імовірно, ви позичили iPhone друзям або родичам, а потім вони використали свій ідентифікатор Apple ID, щоб завантажити програму на iPhone через App Store. Якщо вони не вийдуть із App Store перед поверненням iPhone, ви неминуче виявите, що не зможете завантажити нову програму, оскільки вас попросять надати пароль Apple ID.

На щастя, їх легко вийти з App Store, і пароль не потрібен. Якщо ви купили б/у iPhone, але на ньому все ще є Apple ID попереднього власника, ви також можете скористатися цим способом.

Крок 1. Перейдіть до Налаштувань. У верхній частині екрана торкніться свого імені (або імені попереднього власника)

Крок 2: Торкніться iTunes & App Stores. Потім торкніться Apple ID.

Крок 3. Натисніть Вийти. Тоді Apple ID буде негайно видалено.

Після завершення торкніться «Увійти», щоб увійти за допомогою власного Apple ID і пов’язаного з ним пароля.

Відновіть свій iPhone 

Ви вирішили купити айфон бу, та не перевірили чи заблокований він чи ні. Що робити? Якщо ви не знаєте попереднього власника або не можете зв'язатися з ним. Тоді все, що вам потрібно зробити, це відновити ваш iPhone. Для цього потрібно, щоб попередній власник не ввімкнув функцію «Знайти iPhone». Однак, якщо функція активована, вас попросять ввести попередній Apple ID.У цьому випадку ви можете спробувати видалити Apple ID за допомогою стороннього інструменту.

Якщо попередній власник не активував функцію «Знайти мій iPhone», виконайте наведені нижче дії, щоб відновити iPhone.

Крок 1. Підключіть iPhone до комп’ютера, а потім відкрийте програму iTunes або Finder.

Крок 2. Підтримуйте підключення пристрою та переведіть його в режим відновлення:

iPhone 8 або новіша версія: натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності. Натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності. Потім натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки не з’явиться екран режиму відновлення.

iPhone 7, iPhone 7 Plus: одночасно натисніть і утримуйте верхню (або бічну) кнопку та кнопку зменшення гучності. Тримайте їх, поки не побачите екран режиму відновлення.

iPhone 6s або старіший: одночасно натисніть і утримуйте обидві кнопки «Домашня» та «Верхня» (або бічна). Тримайте їх, поки не побачите екран режиму відновлення.

Крок 3. Знайдіть свій пристрій на комп’ютері. Коли ви побачите опцію «Відновити» або «Оновити», виберіть «Відновити».

Крок 4: Натисніть «Відновити та оновити» ще раз для підтвердження. Ваш комп’ютер стирає ваш пристрій і встановлює найновіше програмне забезпечення iOS.

Відновлення iPhone до заводських налаштувань

Після завершення відновлення ваш пристрій перезавантажиться. Потім ви можете налаштувати його як новий.

Источник: SmartPhone.ua


Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Предыдущие новости

  • Samsung почне випускати 4G- та 5G-обладнання в ІндіїSamsung почне випускати 4G- та 5G-обладнання в Індії19:55 28.11.2022

    Компанія Samsung нехай і відома більшості своїми смартфонами та побутовою технікою та електронікою, але асортимент у неї куди ширший. Є в ньому і мережеве обладнання, яке використовується для виробництва базових станцій.

  • Как купить качественный и надежный видеорегистраторКак купить качественный и надежный видеорегистратор19:40 28.11.2022

    Такие полезные устройства, как видеорегистраторы завоевали большую популярность у автовладельцев, помогая в различных спорных ситуациях на дороге, которые возникают очень часто.

  • Binance виділила $1 мільярд на підтримку криптоіндустріїBinance виділила $1 мільярд на підтримку криптоіндустрії05:31 26.11.2022

    Криптовалютна біржа Binance повідомила у своєму блозі про виділення $1 млрд у фонд відновлення криптовалютної галузі, кошти якого будуть використовуватися для підтримки учасників ринку, які зіткнулися з труднощами після краху криптобіржі FTX.