SMARTtech: Розумний будинок - реальнісь, яка полегшує майбутнє

15:21, 13.06.2019

З яким захопленням ми колись дивилися фантастичні фільми і захоплювалися тим, як герої спритно, натискаючи клавіші пульта, управляють усіма необхідними функціями власного житла. Сьогодні це вже не фантастика.

З деяких пір облаштувати свій будинок з комфортом може кожен бажаючий. У цьому допоможе розумний будинок з системою інтелектуального управління від компанії 360 Protect.

Що дає нам розумний будинок?

За допомогою пульта сучасна людина сьогодні може управляти всіма технологічними процесами в будинку. Тепер не потрібно бігати по кімнатах і натискати вимикачі електроприладів, освітлення або опалення. Все це можна зробити, перебуваючи в одному місці і навіть положенні. Розумний будинок легко управляється на відстані. Якщо за межами будинку ви раптом згадуєте, що не вимкнули який-небудь електричний прилад, можна це зробити навіть на великій відстані, досить мати під рукою комп'ютер або смартфон з виходом в Інтернет.

Монтаж системи «Розумний будинок»

Весь процес впровадження системи в компанії 360 Protect прораховується до найдрібніших подробиць, щоб згодом не виникало необхідності що-небудь докуповувати або добудовувати. Якщо вами запланована одноразова установка системи розумний будинок ціна на неї буде значно нижче базової установки з поступовим нарощуванням доповнень. Більш того, такий підхід дозволить ретельно приховати всі елементи управління системою і гармонійно вписати їх в інтер'єр приміщення.

Монтаж системи проводиться тоді, коли це зручно замовнику. Все можна зробити і після закінчення ремонту, але краще реалізувати проект до оздоблювальних робіт. Це правило обумовлене тим, що установка такої складної апаратури вимагає змін інтер'єру і виконання вельми серйозних маніпуляцій, таких як монтаж кабельних трас. Без надійної локальної і бездротової мережі не отримаємо надійний комплексний підхід. Саме тому потрібно бути готовим до того, що установка розумного будинку зажадає тимчасових витрат.

Роботи з монтажу найкраще довіряти фахівцям з досвідом. Число зданих об'єктів майстрами http://360view.com.ua підтверджує їх компетенцію. Самостійна установка такої складної конструкції може спричинити чимало непорозумінь і недоробок. В кінці для власника проведуть інструктаж - потрібно розуміти, як влаштована система, де прокладається кабельна траса, а також за що який прилад відповідає. Адже в єдине ціле зібрали:

 • Відеоспостереження
 • Управління струмом (світло, прилади, вода)
 • Систему замикання дверей і вікон і багато іншого.
Тэги:Статьи

Источник: SmartPhone.ua


Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
:)8-):cry:=-):-D:angry::-[:(:devil:,)
укажите цифры с картинки
 

Предыдущие новости

 • Работаем и играем на смартфоне: приложения, которые помогут в саморазвитииРаботаем и играем на смартфоне: приложения, которые помогут в саморазвитии14:32 13.06.2019

  В наше время многие считают, что смартфоны отвлекают людей от работы, учебы или других дел, мешают человеку развиваться и многое другое. Но ведь на самом деле с помощью смартфона можно активно развивать в себе совершенно разные качества.

 • Детский смарт-динамик Amazon Echo Dot Kids Edition стал ярче и громчеДетский смарт-динамик Amazon Echo Dot Kids Edition стал ярче и громче14:23 13.06.2019

  Компания Amazon анонсировала новую версию «умного» динамика Echo Dot Kids Edition, который спроектирован с прицелом на детскую аудиторию. Гаджет выполнен в виде шайбы диаметром 99 мм и высотой 43 мм. На выбор доступны два новых варианта цветового исполнения — синий и яркий «радужный».

 • SMARTtech: Как правильно выбрать водонагреватель и где его купить?!SMARTtech: Как правильно выбрать водонагреватель и где его купить?!14:15 13.06.2019

  Когда заканчивается отопительный сезон, начинаются постоянные проблемы с горячей водой, слабый напор или полное отсутствие. Все это приводит к одному вопросу - как решить эту проблему? И, конечно же, решением становится - купить бойлер или, как некоторые его называют, водонагреватель.мобильные телефоны в Киеве со склада