Oba mają duże ekrany. Lenovo jest znacznie tańszy i ma płynniejszy ekran.
Krótka odpowiedź
Lenovo Yoga Tab Plus - 12,7" 2944×1840 144 Hz, 16 GB RAM, sześć głośników, 10 200 mAh, znacznie taniej. iPad Air 13 (M4) - M4, iPadOS, 2732×2048.
Kluczowe różnice
| Parametr | Lenovo Yoga Tab Plus Wi-Fi | Apple iPad Air 13-inch (M4) Wi-Fi |
|---|---|---|
| Chip | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 | Apple M4 |
| Ekran | 12,7", IPS LCD, 2944×1840, 144 Hz | 12,9", IPS LCD, 2732×2048, 60 Hz |
| RAM / pamięć | 16/256 GB, 16/512 GB | 12/128 GB, 12/256 GB, 12/512 GB, 12/1024 GB |
| Aparaty główne | 13 Mpx + 2 Mpx | 12 Mpx |
| Przedni | 13 Mpx | 12 Mpx |
| Bateria | 10200 mAh | — |
| Ładowanie | 45 W | — |
| Rysik | Lenovo Tab Pen Pro | Apple Pencil Pro, Apple Pencil (USB-C) |
| Łączność | Wi-Fi | Wi-Fi |
| Głośniki | 6 | stereo |
| Grubość / waga | 6,69 mm / 640 g | 6,1 mm / 616 g |
| Cena | aktualne ceny | aktualne ceny |
Dane pochodzą z kart urządzeń na Smartphone.ua.
Chipy
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 i Apple M4 - oba flagowe.
Ekran
12,7" 144 Hz kontra 12,9" 60 Hz.
Obudowa
6,69 mm i 640 g kontra 6,1 mm i 616 g.
Werdykt: dla kogo który
- Płynny ekran, RAM, dźwięk, cena - Lenovo Yoga Tab Plus.
- iPadOS - iPad Air 13 (M4).
Najczęstsze pytania
Czy oba obsługują rysik?
Tak: Lenovo Tab Pen Pro i Apple Pencil Pro.
Ile RAM ma iPad?
12 GB.
Który jest tańszy?
Yoga Tab Plus.
